אם את רוצה מישהו- פשוט תתחילי איתו. הרשתות החברתיות רק יעזרו לך

רוני שינקמן I לפייסבוק של רוני

לימדו אותנו עוד מגיל קטן שהאישה צריכה לשבת, או לישון במקרה של היפייפיה הנרדמת, ולחכות לאביר על הסוס הלבן שיבוא לגאול אותה מהרווקות הנצחית איתה היא התמודדה עד היום. הפמיניזם, שהתחזק מאוד בעשור האחרון, שינה את פני הדברים. אם בעבר הדרך היחידה שלך להכיר בחור הייתה לחכות שיתחילו איתך, לאט לאט נכנסת לתודעה גישה שונה, חזקה יותר ועצמאית יותר.

אין שום סיבה שנשב ונחכה. אנחנו יודעות מה אנחנו רוצות, אנחנו יודעות איך אנחנו רוצות את זה ומאיפה אנחנו רוצות שזה יגיע ולכן אנחנו יכולות להשיג את זה בעצמנו.

אפליקציות ההיכרויות גם הן תרמו לנושא. אקט ה"להתחיל" הפך להרבה פחות מביך. הסירוב, אם הוא מגיע, הוא לא פנים מול פנים, אלא מאחורי מסך, מה שהופך את העניין, לשני הצדדים, לנוח וקל יותר. יתרה מכך, ברוב האפליקציות ניתן ליצור קשר רק לאחר ששני הצדדים סימנו שהם מעוניינים, כך שגם החלק הזה נחסך ואם שלחת הודעה למישהו- כנראה שגם הוא התעניין בך.

אז מה בכלל שולחים?

כל הודעה שהיית רוצה לקבל, לגיטימי שגם תשלחי. אם הדרך שהכי נראית לך היא "היי, מצאת חן בעיניי", לכי על זה! אין צורך להיות מתוחכמת יתר על המידה ו"להיות את" זה מספיק. אם הוא לא עונה? לא נורא, ההפסד לגמרי שלו.

מתקשה בלהתחיל שיחה? נסי להבין מהתמונות שלו מה הוא אוהב לעשות ותשאלי אותו בצורה ישירה על הדברים האלה. לדוגמא, אם את רואה שהוא רץ באופן קבוע, תשאלי אם אפשר להצטרף לריצה. אותו טיפ עובד גם על הכיוון השני. כמובן שההודעות צריכות להיות מנוסחות בצורה נעימה וכבקשה ולא כמשהו שמישהו מהצדדים חייב לעשות.

בכל אופן, פנייה נרגשת ממני אליכן: לחשוב שלהתחיל עם גבר זה פאתטי- זה פאתטי בפני עצמו. לחשוב שזו בושה שהצעד הראשון יבוא ממך, זו בושה בשבילך. כמו בתחומים אחרים בחיים, בהם את לא מחכה שדברים יפלו עלייך מהשמיים, כך גם כאן. אם את רוצה עבודה, את מגישה קורות חיים והולכת לראיונות, אם את רוצה לאכול, את הולכת למסעדה ולא מחכה שהאוכל ינחת לך על הצלחת, אותו הדבר בזוגיות. אף גבר לא יפול עלייך ברחוב. אם את רוצה מישהו- פשוט תתחילי איתו. עדיף לנסות ולהתבאס, מאשר להתבאס שלא ניסית.

גירל פאוור: אל תשבי ותחכי שיתחילו איתך
3 (60%) 5 votes

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים