הצרכנית יצאה לריצה עם נעלי transcend 3 של ברוקס 0

מותג הריצה האמריקאי BROOKS מציג את נעלי ה- Transcend בגרסת דור 3, שעושות בימים אלה עליה לחנויות ברחבי הארץ. לקחנו אותן לריצת נסיון.

תמיכה ויציבות: אותן טכנולוגיות ייחודיות שפותחו לדגם ה-  Transcend ממשיכות ללוות גם את גרסתו החדשה. טכנולוגיית ה- Guide rails מחוברת כמקשה אחת לסוליה האמצעית ומעניקה יציבות חזקה ותחושה שהרגל מוחזקת כמו שצריך בעת הריצה.
בנוסף, בזכות מבנה הנעל, יש תחושה שהלחץ על כף הרגל מתפזר במידה שווה לכל אורכה, מה שהופך את הריצה לנוחה וקלה יותר.

עיצוב: הנעל מגיעה בשני גוונים אופציונליים – כחול/ירוק-ליים/שחור או כסף/כתום/אדום/שחור. אנחנו לקחנו את הכחולות ומאוד אהבנו את העיצוב: קלאסי אבל ממש לא משעמם.
110218_138_i_ZM
משקל: 310 גרם (למידה 43). מהרגע הראשון, הנעל מרגישה קלילה על כף הרגל, וגם לאורך הריצה – נשמרת החווייה.

בלימת זעזועים: טכנולוגיית בלימת הזעזועים של סדרת ה- Transcend של ברוקס היא לא פחות ממצויינת, וגם הנעל החדשה נהנית מאותה הטכנולוגיה. תכונה זו שומרת על כף הרגל שלא תתעייף מהר, מה שמאפשר למקסם ביצועים בריצה.

התאמה לכף הרגל: נעלי ה- Transcend 3 החדשות, מתאימות את עצמן למנעד רחב יותר של מבני כף רגל של רצים שונים, ביחס לדור הקודם של ה- Transcend. השינוי הטכנולוגי המהותי בדגם ה- Transcend 3 נמצא בבסיס הנעל שהפך צר יותר, וכן בתכנון מחדש של גפת הנעל, הסרת חלק מהשכבות העליונות ומיקומן מחדש.
הנעל נבדקה על ידי אצן עם כף רגל רחבה ושטוחה יחסית. נראה כי מידות הנעל קטנות, ומי שיש לו רגליים רחבות – סביר שיצטרך מידת נעל גדולה בחצי מידה מהמצב הרגיל.
הנעל יושבת טוב, מחזיקה מצוין את כף הרגל, והתחושה היא שהנעל הופכת להיות חלק טבעי מהרגל. לאורך הריצה לא הורגש שהנעליים חדשות, הן התאימו עצמן לרגל בצורה מושלמת.

ביצועים: הנעל מאפשרת ביצועים נהדרים. בלימת הזעזועים ופיזור הלחץ על פני כף הרגל מאפשרים ריצה ארוכה יותר, שכן הרגל מתעייפת פחות. הנעל מפגינה גמישות יפה בתנועה וחלקה העליון מעוטר ברשת מיוחדת שתורמת לשמירה על כף רגל מאווררת ונטולת זיעה לאורך ריצה ארוכה.

מחיר: 950 ₪.

הצרכנית מסכמת: הנעל מקבלת 4.5 נקודות במדד גודיז. בסך הכל, מדובר בנעל מצויינת – נוחה, יציבה, קלה ותומכת, עם טכנולוגיה נהדרת לבלימת זעזועים. החסרון העיקרי שלה טמון במחירה הגבוה.

מוצרים נוספים שהצרכנית בדקה עבורכם

הצרכנית יצאה לריצה עם נעלי transcend 3 של ברוקס
דרגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים