יוצאים מהבית: חוגגים את הסופ"ש בסיורים מיוחדים לכל המשפחה 0

סוף השבוע כבר כאן, זמן מושלם לסיורים בכפרי הגליל. בואו

ערן פאר I מטיילים עם ערן I קמפינג- המלצות לטיולים וציוד נלווה I זוגות יוצאים ומבלים

סוף השבוע קרב ובא עלינו לטובה עם מזג אויר מעט חורפי, ולפי התחזיות אפשר לצאת לטייל בטבע. לפעמים זה אפילו הופך את הטיול ליותר כיפי מיוחד מאשר טיול "רגיל" בטבע , ויש מגוון מסלולי טבע יפים שיכולים להתאים, אבל אותם נשמור לימים גשומים יותר. השבת אני רוצה להמליץ על סיור מיוחד. אמנם לא בטבע אבל מדובר על סיור שמחבר אנשים בתוך מדינתנו הקטנה אשר מכילה בתוכה מספר דתות.

IMG_E4205

כפר ביקרתם? הוא שמו של פרוייקט סיורים בו תיירנים דרוזים וצ'רקסים פותחים את בתיהם לקהל הרחב: מקומות היסטוריים בכפרים , מסעדות, בתי בד , הופעות ועוד. הקהל הרחב מוזמן להשתתף בפעילות אשר מקיימת מפגשים בכפרים לאורך כל השנה, ובעיקר בחגים או אירועים מיוחדים. בתקופה זו אנחנו נמצאים במהלך פסטיבל ימי ענף הזית ובשבוע שני של סיורים אשר מתאימים לכל המשפחה.

בסוף השבוע הזה, 8-10 בנובמבר, יתקיימו סיורים בכפרים הבאים: ינוח, ירכא, חורפיש וכסרא סמיע. מידע נוסף ושעות פעילויות תוכלו למצוא כאן

בכל סיור תפגשו מקומיים שישתפו אתכם בסיפור הכפר, ותכירו את המשפחות הגרות במקום. בחלק מהמקומות יש הופעות של ילדי המקום, ומה שהכי מיוחד באותם מפגשים הוא שאפשר ללמוד ולהכיר את האנשים המיוחדים שמארחים אותנו ועל הדרך מספקים לילדים שלנו משהו קצת שונה. באופן הזה, אנחנו השתתפנו בסיורים האלו בעבר, בין היתר בכפר ראמה  ובפסטיבל הזיתים בכסרא סמיע , ונהננו מאוד.

כמה עולה? הסיורים הם ללא תשלום. אם רוצים, ניתן לרכוש מתוצרת הכפר בדוכנים מיוחדים שיוצגו בפניכם.

IMG_6465

 

 

יוצאים מהבית: חוגגים את הסופ"ש בסיורים מיוחדים לכל המשפחה
5 (100%) 1 vote

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים